AMG AYDINLATMA LTD

Her zaman harika!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

AMG LIGHTING LTD

iyi kalite Güneş LED Duvar Işık satış için
Ben sohbet şimdi

AMG LIGHTING LTD

1
AMG LIGHTING LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : AMG
Yıllık satış : 5000000-7000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 90% - 100%
AMG AYDINLATMA LTD, aydınlatma için yeni aydınlatma kaynağı (LED) ve yeni güç çözümü (Solar) geliştirmek konusunda uzmanım, her zaman büyük ve profesyonel yapıyor.

Üretim

Fabrikamız, modern üretim tesisleri ve yönetim sistemi ile düzenli güneş çim ışıklar ve yüksek güç ışıkları güneş çeşitleri odaklanmak, yaklaşık 100 işçi ayda 300.000 adet güneş bahçe ışıkları Max üretebilir.

Araştırma & Geliştirme
4 deneyimli elektron mühendisleri ve yapı mühendisleri ile, zaman zaman müşterilere en yeni ürünleri sunabiliyoruz. Ar-Ge ekibimiz, Guangzhou, HK, Almanya, ABD'de her yıl elektronik fuarlara ve aydınlatma fuarlarına katılarak en yeni bilgileri tanıtmakta ve pazarlama departmanımız tarafından piyasa ve müşterilerden gelen en yeni talepler doğrultusunda zamanında bilgilendirilmektedir.

Kalite Kontrol (ISO9001 Standardı, BSCI)
ERP sistemimiz çok fazla zaman tasarrufu sağlar ve tüm sipariş üretim işlemlerinde doğru bilgi iletimini sağlayarak insan hatalarından kaynaklanan hatalardan kaçınır. Bu arada, anahtar hammaddeler ve rastgele denetim için% 100 muayene IQC tarafından yapılacaktır, her üretim hattı kalitesini sağlamak için iki IPQC, bir FQC ve bir QA düzenleyecektir. Dahası, mühendisler de çok üretim hattını denetleyecektir. Sevkiyat öncesi, bizim OQC müşterilerimiz% 99 memnun kargo almak için tekrar tekrar ürünler için rastgele denetim yapacak.

İletişim bilgileri
AMG LIGHTING LTD

Tel: 86-574-22758288

Faks: 86-574-63203318

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)